Dzień Przedszkolaka

20 września obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka. To święto w tym roku obchodzone było pod hasłem Ekologia i obejmowało kilka dni. Zaczęliśmy od promowania Dni Zrównoważonego Transportu, podczas których dzieci do przedszkola przybyły na swoich rowerkach, hulajnogach lub pieszo. W piątek 20 września starsze grupy uczestniczyły w uroczystych obchodach Dnia Przedszkolaka na opolskim Rynku wraz z kolegami z pozostałych opolskich przedszkoli. Przedstawiciel naszego przedszkola brał udział w Przedszkolnych Obradach Rady Miasta Opola, gdzie poruszano bardzo istotne ekologiczne postulaty i uchwały. Prezydent Miasta Opola osobiście obiecał rozpatrzyć wraz z radnymi te propozycje przedszkolaków. Na zakończenie obchodów pełnych tańca, zabawy i piosenek wszystkie przedszkola otrzymały sadzonkę drzewa, które uroczyście zasadziliśmy w naszym przedszkolnym ogrodzie. Młodsze grupy w tym czasie spędzały bardzo aktywny Dzień Przedszkolaka na grach i zabawach na terenie przedszkola.

"Zadowolenie Twojego dziecka jest dla nas najlepszą nagrodą"

 

Akcja "Ćwiczyć każdy może"

Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości 
img_1293706264_605.jpg